C1 Ekosistem Teknik Servis olarak çeşitli elektronik ürünlerin teknik servis hizmetini vermekteyiz. Uzman kadromuz ve yetiştirdiğimiz nitelikli personeller ile hizmet kalitemizi daima yüksek tutmayı çabalıyoruz.

Ekipmanlarımızın hepsi son teknoloji ve rehber onarım bilgisi ile işlem yapılmaktadır. Deneme yanılma yöntemleri kesinlikle tercih edilmemektedir. Müşterilerimizin cihazları bizler için çok önemlidir. İstemediklerinde onarım bitişi sonrası bizden kaynaklı bir iz kalmaması adına titizlik ve hassasiyetle onarım ve bakım işlemleri yürütülmektedir.

Müşteriden onaysız ücretli işlem yapılamaz. Cihaz sahiplerine gerekli bilgiler net olarak aktarılır. Bizden memnun kalması bizim için en önemli hedef ve kriterdir.

Elektrikli Scooter Teknik Servis Onarımı ve Bakımı

Günümüzde en yaygın ulaşım aracı olma konusunda kararlı olan elektrikli scooter ürün grubu çevreci oluşları ile çok ilgi çekmekte ve tercih edilmektedir.

Ülkemiz bu cihazlara yeni yeni alışıyor olması nedeni ile yollarımız veya kaldırımlarımız scooterleri çok zorlamaktadır. Bununla birliktede arızalar meydana gelmektedir.

Ulaştıkları hız 10km ile 40km arası değişmektedir. Size yavaş gelebilir fakat bu hızlarda herhangi bir bakımsızlık sonucu oluşacak kazalarda yaralanma riski varıdr. Sürekli bakımlarını yapıp güvenli bir şekilde kullanılmalıdır. Normal bir motosiklet olarak görürsek kendimizi ve çevremizi daha güvende tutmuş oluruz.

Xiaomi elektrikli scooter veya diğer markaların ürünlerinde en çok karşılaşılan sorunlar;

  • Anakart arızası
  • Lcd ekran arızası
  • Fren disk yamulması
  • Yazılım
  • Lastik patlaması

Bu sorunların hepsini ve daha fazlasını deneyimlerimiz ve servis ağımız sayesinde çok rahat ve güvenilir bir şekilde onarımını yapabiliyoruz.

Herhangi bir arızası olup gidişinde bir sıkıntı görmediğiniz için servise vermek istemeyebilirsiniz. Fakat hızlı bir şekilde yokuş aşağı giderken anakartınız kitlenip elektrikli scoooter birden durabilir.

Freniniz zayıfta olsa tutuyordur. Nerede bırakacağını tahmin edemezsiniz. Normal standartlarda tutmayan frenler lazım olduğunda çalışmayacaktır.

Bakım ve onarım ihmali kabul etmeyen kazalar meydana getirebilir.

Onarım veya bakım teklifi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.